poniedziałek, 24 stycznia 2011

Trudne początki

Witam wszystkich na moim blogu i zapraszam serdecznie do ponownych odwiedzin. Przyznaję szczerze, że literackie blogi odwiedzam od dawna w poszukiwaniu książkowych inspiracji i nie tylko. Sam pomysł założenia takowego zaświtał mi w głowie już dawno, a teraz, kiedy znalazłam trochę wolnego czasu, nareszcie przystępuję do realizacji. Mam tylko nadzieję, że zapał nie minie mi tak szybko i nie poprzestanę na jednym wpisie.
Tradycyjnie zamierzam zamieszczać recenzje książek, częściowo dla siebie samej, żeby móc po latach zobaczyć jak czytało mi się dane tomiszcze, a częściowo dla innych, chcąc podzielić się z tym co, w moim odczuciu, naprawdę warte jest przeczytania. Nie ukrywam, że pojawią się także recenzje filmowe, gdyż nie jestem tylko fanką słowa ale i obrazu.
W końcu zaś proszę o wyrozumiałość dla mojego fatalnego stylu :) Niestety nie każdemu dany jest talent do lekkiego posługiwania się słowem, niektórzy tak jak ja obarczeni są umysłem ścisłym.

1 komentarze:

Annie pisze...

Udało mi się w końcu trafić na Twój blog :)
Bardzo mi się tu podoba i na pewno będę odwiedzać Cię regularnie - a na razie dodaję do linków :)
Czytając Twój opis zauważyłam, że mamy wiele wspólnego - ja równiez chodzę do biol-chemu i doskonale wiem co to znaczy brak czasu na lekturę :P I też uwielbiam czasy Jane Austen. :)
Powodzenia w blogowaniu, Annie :)

Prześlij komentarz

 
Wordpress Theme by wpthemescreator .
Converted To Blogger Template by Anshul .